Dyrektorki czytają przedszkolakom w Bibliotece!

SONY DSCW ramach trwającego Tygodnia Czytania Dzieciom bibliotekarki z Filii dla Dzieci BPMiG w Końskich zorganizowały imprezę, w trakcie której dyrektorki miejskich publicznych i niepublicznych przedszkoli czytały przedszkolakom przeboje poezji dziecięcej. Bibliotekarki: Zofia Chochowska i Agnieszka Wróbel zaprosiły grupy przedszkolne do Parku Miejskiego, gdzie wokół fontanny zorganizowały przy pięknej pogodzie plenerową imprezę, w trakcie której osoby zarządzające przedszkolami mogły spróbować swych sił jako nauczyciele i lektorzy. W uroczystym czytaniu wzięły udział: Anna Puszka (PS Nr 2), Barbara Gawrońska (PS Nr 3), Bożena Leszczyńska zastąpiła w czytaniu nieobecną dyrektorkę PS Nr 4 Martę Dworak, Renata Sielska (PS Nr 5), Małgorzata Dąbrowska (PS Nr 7), Przedszkole „Mały Miś” reprezentowała Magdalena Śliwak, a Przedszkole „Bajkowa Kraina” Edyta Niziołek. Imprezę poprowadził dyrektor Biblioteki Dariusz Kowalczyk.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSCSONY DSC