Konkurs na najaktywniejszego czytelnika wakacji rozstrzygnięty!

DSC_3620 (Large)

Podsumowano i nagrodzono laureatów konkursu na „Najaktywniejszego czytelnika wakacji”. Ogłaszając ten konkurs po raz kolejny koneccy bibliotekarze mieli na celu aktywizację młodych czytelników, a zarazem zagospodarowanie czasu wolnego w sposób niezwykle pożyteczny dla rozwoju osobowości i wyobraźni uczestników konkursu. Konkurs przeprowadzany była we wszystkich filiach wiejskich oraz w koneckim oddziale dziecięcym Biblioteki Publicznej, a polegał na rywalizacji w ilości przeczytanych w czasie wakacji książek. Młodzi czytelnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. Poniżej zamieszczamy protokół Jury konkursowego z nazwiskami zwycięzców i ilością przeczytanych książek.

PROTOKÓŁ – WYNIKI KONKURSU CZYTELNICZEGO

DSC_3591 (Large) DSC_3593 (Large) DSC_3594 (Large) DSC_3595 (Large) DSC_3598 (Large) DSC_3599 (Large) DSC_3600 (Large) DSC_3606 (Large) DSC_3610 (Large) DSC_3611 (Large) DSC_3612 (Large)