Natalia i Zuzanna, dwie wnuczki spisały dramatyczne losy wojenne i powojenne swoich dziadków. Nowa książka bibliotecznego wydawnictwa.

Okładka Wojenne i powojenne losy PolakówNajnowsza książka bibliotecznego wydawnictwa „Arslibris” swoją premierę będzie miała w sobotę 3 września w czasie obchodów Koneckiego Września 2016 w Bibliotece Publicznej w Końskich (godzina 18.00). Autorkami książki są dwie siostry, Natalia i Zuzanna Staciwa, które spisały dramatyczne losy swoich dziadków, żołnierza Armii Krajowej i babci sybiraczki. O szczegółach ich biografii można przeczytać w książce „Wojenne i powojenne losy Polaków. Na podstawie wspomnień naszych dziadków”. Zapraszamy na spotkanie z autorkami oraz bohaterami wspomnień.