Natalia i Zuzanna Staciwa „Wojenne i powojenne losy Polaków na podstawie wspomnień naszych dziadków”

Okładka Wojenne i powojenne losy PolakówNajnowsza książka bibliotecznego wydawnictwa „Arslibris” swoją premierę  miała w sobotę 3 września w czasie obchodów Koneckiego Września 2016 w Bibliotece Publicznej w Końskich. Autorkami książki są dwie siostry, Natalia i Zuzanna Staciwa, które spisały dramatyczne losy swoich dziadków, żołnierza Armii Krajowej i babci sybiraczki. O szczegółach ich biografii i dramatycznych przeżyciach rodzin uwikłanych w światowy kataklizm i tułaczkę po nieludzkiej ziemi można przeczytać w dwóch częściach: wspomnieniach dziadka Aleksandra Babickiego oraz opowieści babci, Danuty Babickiej z domu Babiel.

Końskie 2016

ISBN 978-83-936570-2-5

Cena 15 zł

Zamawianie książek odbywa się drogą telefoniczną lub elektroniczną (e-mail).
Prosimy podać:

1. Tytuł książki.
2. Liczbę egzemplarzy.
3. Formę przesyłki (priorytetowa lub ekonomiczna)
4. Adres, na który paczka ma być wysłana.

Sposób płatności:

Przelew na konto biblioteki: Bank Polska Kasa Opieki S.A. O /Końskie 95 1240 5006 1111 0000 5556 4658
Koszty wysyłki wg cennika Poczty Polskiej.
Zapłata przelewem koszty książek + koszty wysyłki (wysyłka zamówienia po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto).