Spotkanie z bohaterem książki „Ostatni” Aleksandrem Tarnawskim, ostatnim żyjącym Cichociemnym

Ostatni plakat

BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY KOŃSKIE im. Cezarego Chlebowskiego oraz FUNDACJA „PAMIĘĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ” zapraszają na spotkanie z bohaterem oraz autorami książki „OSTATNI”. W spotkaniu weźmie udział bohater książki, ostatni żyjący żołnierz z formacji Cichociemnych Aleksander Tarnawski ps. „Upłaz” oraz autorzy książki: Michał Wójcik i Emil Marat.

Zapraszamy w dniu 12 czerwca 2017 (poniedziałek) o godzinie 14.00 do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Końskie (Park Miejski).
Zapraszamy także na uroczystość nadania imienia Cichociemnych dla ronda przy skrzyżowaniu ulic: Warszawskiej, Starowarszawskiej oraz Wojska Polskiego (uroczystość przy rondzie o godzinie 13.00)