Spotkanie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk

Pisarka Małgorzata Gutowska-Adamczyk spotkała się (10 czerwca br.) w koneckiej Bibliotece z czytelnikami. Licealiści uczestniczący w spotkaniu oraz członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy BPMiG Końskie, z zainteresowaniem wysłuchali wykładu o pisaniu i o literaturze. Autorka dzieliła się również swoimi przemyśleniami i spostrzeżeniami dotyczącymi roli zainteresowań i życiowych pasji przy wyborze kierunku kształcenia i planowaniu kariery zawodowej.
Spotkanie, które przebiegało w serdecznej atmosferze, zakończyły brawa, kwiaty i odśpiewane „Sto lat” dla Autorki – solenizantki.
Spotkanie zrealizowane zostało przy współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Witolda Gombrowicza w Kielcach, w ramach DYSKUSYJNYCH KLUBÓW KSIĄŻKI.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC