Zapraszamy na spotkanie z Janiną Malicką z okazji premiery jej nowego tomiku wierszy!

Janina Malicka Pomiędzy okładka

W ramach rozpoczynającego się 8 maja XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek zapraszamy na spotkanie autorskie promujące nowy, trzeci już tomik wierszy Janiny Malickiej.  „Pomiędzy marzeniami” to zestaw wierszy na wszystkie pory roku, wiersze towarzyszące autorce w chwilach radości i smutku, refleksje nad życiem, poetycka interpretacja wspomnień.
Pisanie wierszy dla pani Janeczki to niezwykle twórczy sposób na komentowanie swojego miejsca na tym świecie. Znajdziemy w tej książce poetycką refleksję nad przemijaniem, subtelne wersy powstałe pod wpływem codziennych przeżyć i odczuć, komentarze do codzienności a także zapis obrazów z młodości, jakby próba rozliczenia się ze wspomnieniami.
Książkę wydało biblioteczne Wydawnictwo ARSLIBRIS w ramach „Biblioteki Poetyckiej”. Tomik do nabycia w Bibliotece Publicznej w Końskich (Park Miejski) w cenie 15 zł.

Początek spotkania o godz. 16.00 (08.05.2018 r.)