Dwie premiery książkowe bibliotecznego wydawnictwa na Tydzień Bibliotek 2018!

Janina Malicka Pomiędzy frontPela Jarzębinowe

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Końskie z okazji XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek proponuje dwa nowe tytuły wydane w ramach własnego bibliotecznego Wydawnictwa ARSLIBRIS. Jest to tomik poezji Janiny Malickiej „Pomiędzy marzeniami” oraz powieść dla młodzieży Pelagii Borowskiej „Jarzębinowe ścieżki”.  W ramach promocji wspomnianych książek konecka Biblioteka organizuje spotkanie z autorkami: z Janiną Malicką 8 maja o godz. 16.00, a z Pelagią Borowską 9 maja o godz. 12.00 w ramach Seminarium Powiatowego dla bibliotekarzy. Wszystkich zainteresowanych nowymi tytułami serdecznie zapraszamy. W trakcie spotkań oraz codziennie w Bibliotece będzie można nabyć książki, obie w tej samej cenie: 15 zł/szt.