Konkurs: WOW! Czytam Po Angielsku

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Końskie serdecznie zaprasza wszystkich chętnych uczniów/uczennice szkół podstawowych z klas 4-8 z terenu naszej Gminy do udziału w konkursie rozwijającym kompetencje języka angielskiego, ale i nie tylko.

Przede wszystkim promujemy czytelnictwo po angielsku! Uczestnicy w 3 kategoriach wiekowych będą mieć do wyboru książkę dostosowaną do ich poziomu (tzw. „graded readers”), aby ułatwić im zrozumienie treści i sprawić by mogli czerpać przyjemność z poznawania nowych historii i bohaterów (są też dostępne wersje audio). Adaptacje obfitują w język codzienny, sytuacyjny, tak ważny dla żywej komunikacji w języku obcym. Chętni do udziału będą mieć też okazję zaprezentować się w obiektywie „domowej”/ „osobistej” kamery. Chyba zgadniecie o jakie urządzenie(a) chodzi…?!? Więcej nt. konkursu przeczytacie W REGULAMINIE.

Na wasze zgłoszenia czekamy w terminie 19.03.2024 -26.05.2024 Zachęcamy do udziału!!!

Chcesz spróbować?!? Wypełnij FORMULARZ. Czekamy na Twoje zgłoszenie! Na laureatów czekają atrakcyjne NAGRODY

UWAGA! Aby uczestniczyć w konkursie wymagane jest przesłanie podpisanego oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego (jej / jego zgoda na Twój udział w konkursie) na e-mail a.kania@konskie.travel Zgłoszenia bez wymaganego dokumentu nie będą uwzględniane. Pobierz OŚWIADCZENIE.

Informacji nt. konkursu udziela: Anna Kania, pracownik Centrum Informacji Turystycznej przy BPMiG Końskie, a.kania@travel.konskie, tel.  +48 41 372 25 05

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje British Council oraz Burmistrz Miasta i Gminy Końskie. Konkurs organizowany jest we współpracy z Zespołem Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli.