IBUK LIBRA – GRUDNIOWE CZYTANIE W ŚWIĘTOKRZYSKIEJ E-CZYTELNI

LogoW ramach upowszechniania czytelnictwa Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Końskie im. Cezarego Chlebowskiego we współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Witolda Gombrowicza w Kielcach, Wydawnictwem Naukowym PWN oferuje czytelnikom w grudniu 2016 r. rozszerzoną listę książek dostępnych w bazie IBUK LIBRA, czyli czytelni książek elektronicznych.
Czytelnicy Biblioteki w terminie od 01 do 31 grudnia 2016 r. oprócz 1300 oferowanych pozycji mogą korzystać dodatkowo z prawie 5 tysięcy tytułów książek elektronicznych (są to powieści dla dzieci, młodzieży, dorosłych, biografie, wspomnienia, literatura faktu).
Warunkiem korzystania z bazy IBUK LIBRA jest posiadanie ważnego kodu PIN wydanego przez Bibliotekę, dzięki któremu po zarejestrowaniu się na www.libra.ibuk.pl można czytać wybrane książki bez ograniczeń i w dowolnym czasie.
Na podstawie danych statystycznych za miesiąc grudzień uwzględniających czas czytania i liczbę przeczytanych stron – zostanie wyłoniony najaktywniejszy czytelnik (uwaga: do statystyki – liczone będą tylko nowe otwarcia – nie będą brane pod uwagę odświeżenia strony).
Najaktywniejszy czytelnik otrzyma nagrodę książkową Wydawnictwa Naukowego PWN oraz upominki od IBUK LIBRA.
Serdecznie zachęcamy do udziału!