Niecodzienny Tydzień Bibliotek już za nami!

Po raz pierwszy w historii naszej Biblioteki popularny Dzień Bibliotekarza obchodziliśmy ubrani w przyłbice, maseczki, rękawiczki, w oparach środków dezynfekcyjnych, oddzieleni szklanymi ekranami. Jesteśmy jednak zadowoleni, że szybko zareagowaliśmy i możemy obsługiwać naszych Czytelników. Na razie wszystko przebiega sprawnie.

Na zakończenie Tygodnia Bibliotek 2020 spotkała nas miła niespodzianka ze strony władz samorządowych. Miły i przydatny prezent (głośnik multimedialny bluetooth) wręczyli nam koneccy burmistrzowie: Krzysztof Obratański oraz Krzysztof Jasiński. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy Czytelników do odwiedzania Biblioteki w Parku Miejskim. Jest bezpiecznie w tych ciężkich czasach.

Wspólne (Large)