„Spotkanie z naturą”. Wernisaż plac malarskich w Bibliotece.

Tłumnie zgromadzona konecka publiczność była świadkiem ciekawego wernisażu prac malarskich autorstwa członków Mazowieckiego Oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich. Gospodarzy reprezentowali burmistrzowie Końskich: Krzysztof Obratański oraz zastępca Krzysztof Jasiński, a uroczystość poprowadził dyrektor Biblioteki Dariusz Kowalczyk. Mazowieckich artystów reprezentowały panie: Alicja Wyszogrodzka oraz prezes Mazowieckiego Stowarzyszenia Marynistów Polskich Ewa Buczyńska. Na wystawie w bibliotecznej galerii zaprezentowano 40 prac autorstwa 15 artystów.

Wystawę zorganizowano z okazji obchodów XII „Tygodnia Bibliotek”. Można ją będzie zwiedzać do połowy sierpnia 2015 roku.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC