Zostań w domu i czytaj e-booki w IBUKU Librze

Baner_zostan_w_domu_czytaj_e-booki_2400x1200_0320_A_v1

Kolejny tydzień narodowej kwarantanny za nami, wszystkie zaległe lektury już przeczytane. Co teraz? Choć drzwi biblioteki są zamknięte, to wciąż możesz korzystać z książek w wersji on-line.

Biblioteka Publiczna w Końskich poleca IBUKA Librę – e-czytelnię czynną całą dobę, w której do czytania e-booków nie potrzebujesz żadnej aplikacji. Wystarczy urządzenie z przeglądarką internetową obsługujące HTML5. Weź tablet lub laptop, rozsiądź się wygodnie w fotelu i oddaj lekturze, korzystając z zasobów IBUK Libra. Potrzebujesz tylko kodu PIN, który zdobędziesz, pisząc na adres e-mail biblioteki lub kontaktując się telefonicznie z Biblioteką pod numerem tel. 041 372 2505. E-booki to świetne rozwiązanie na czas pandemii. Bez wychodzenia z domu szeroką ofertę publikacji masz w zasięgu ręki. Nie trać szansy na dostęp do literatury i korzystaj z IBUKA Libry.

#zostanwdomu #czytajebooki

W celu uzyskania PINu Świętokrzyskiej e-czytelni IBUK Libra zadzwoń do koneckiej Biblioteki: 041 372 2505.