Dzień Babci i Dziadka uczczony przez wnuczków w Dziebałtowie i Sokołowie!

Mali czytelnicy dwóch filii Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Końskie uczcili Dzień Babci i Dzień Dziadka. W świeżo wyremontowanej filii w Dziebałtowie zebrał się spory tłum widzów, a młodzi czytelnicy dzięki inicjatywie bibliotekarki Ewy Kobyłeckiej zaprezentowali okolicznościowy program poświęcony swoim babciom i dziadkom.  Po zaprezentowaniu programu rozpoczęła się zabawa karnawałowa, w trakcie której młode i starsze pokolenia mogły tańcem i piosenką uczcić bohaterów tych miłych świąt.

DSC_2153 (Large)

DSC_2156 (Large) DSC_2157 (Large) DSC_2158 (Large) DSC_2161 (Large) DSC_2163 (Large) DSC_2167 (Large)

Podobnie było w Sokołowie, gdzie bibliotekarka Alina Cholewa wraz z panią sołtys Krystyną Stolarską zaprezentowały krótki program artystyczny, zaprosiły licznie zgromadzonych gości na słodki poczęstunek, a później do wspólnego tańca i śpiewania. Bohaterowie tych uroczystości, czyli szanowne babcie i dziadkowie nie kryli łez wzruszenia, widząc swoich wnuczków w roli młodych i zdolnych artystów.

DSC_2169 (Large) DSC_2170 (Large) DSC_2171 (Large) DSC_2173 (Large)