Spotkanie autorskie z Piotrem Milewskim

Szanowni Państwo,
Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Piotrem Milewskim, którego tematyka dotyczyć będzie Japonii. Spotkanie odbędzie się w dniu 23 listopada br. o godz. 11.30 w siedzibie BPMiG Końskie (Park Miejski).

Piotr Milewski – pisarz, dziennikarz, podróżnik. Urodził się w 1975 r. w Chełmie. Studiował w Poznaniu, Wiedniu, Pasawie, Filadelfii, Sapporo i Otaru. Dziewięć lat spędził w Japonii. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Autor bestsellerowych książek, m.in.: „Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej”, „Dzienniki japońskie”, „Islandia albo najzimniejsze lato od pięćdziesięciu lat” oraz „Planeta K. Pięć lat w japońskiej korporacji”.
Trzykrotny laureat Nagrody Magellana Magazynu Literackiego „Książki”. Laureat nagrody Traveler magazynu National Geographic Polska w kategorii Książka Roku 2020. Współpracuje z polskimi i japońskimi czasopismami oraz prasą polonijną.

Fotoreportaż ze spotkania: