Dyżur psychologa w ramach Światowego Dnia Walki z Depresją

Z okazji obchodzonego w dniu 23 lutego Światowego Dnia Walki z Depresją, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Końskie im. Cezarego Chlebowskiego przystąpiła do akcji mającej na celu zaakcentowanie działań zmierzających do walki z tą chorobą. Wraz z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Kielcach i Polskim Towarzystwem Psychologicznym oddział w Kielcach oraz bibliotekami publicznymi w regionie świętokrzyskim włączamy się do akcji informacyjnej w ramach tygodnia edukacyjno-informacyjno-konsultacyjnego, którego celem jest upowszechnienie wiedzy na temat zaburzeń depresyjnych. W ramach akcji w koneckiej Bibliotece zapraszamy na konsultacje z panią Anną Mikołajewską-Pająk w dniu 24 lutego 2023 r. w godzinach od 12.00 do 13.00. Zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Końskich (Park Miejski).