Spotkanie autorskie z Małgorzatą Dębską

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Końskie im. Cezarego Chlebowskiego w ramach obchodów XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek zaprasza na spotkanie autorskie z Małgorzatą Dębską. Spotkanie odbędzie się w dniu 11 maja 2023 r. o godz. 17.00 w siedzibie głównej Biblioteki Publicznej w Końskich w Parku Miejskim.
Małgorzata Dębska jest absolwentką polonistyki na Uniwersytecie Łódzkim, do 2022 r. nauczycielka języka polskiego w macierzystym I Liceum Ogólnokształcącym im. KEN w Końskich. W czasach licealnych i studenckich publikowała swoje utwory w „Na przełaj” i kieleckich „Przemianach”. Współpracowała także z prasą lokalną. Autorka trzech wydanych powieści: „Można się spóźnić”, „Kiedyś, może nigdy”, „Bramy do N”. Kolejna oczekuje na druk. Pisze także opowiadania, które można przeczytać na jej stronie internetowej i wysłuchać na YouTube pod hasłem: „miasteczkowe opowieści”. Miłośniczka aktywności na świeżym powietrzu.