Marzena Kądziela opowiadała w Bibliotece o podróży po Japonii

W czwartkowe popołudnie sale Biblioteki pękały w szwach. Wszystko to za sprawą nadkompletu publiczności na spotkaniu z Marzeną Kądzielą. Tym razem znana dziennikarka Echa Dnia i podróżniczka opowiadała koneckiej publiczności o Japonii. Wśród obecnych na spotkaniu gości był burmistrz Końskich Krzysztof Obratański z małżonką, zastępca burmistrza Krzysztof Jasiński, członek Zarządu Powiatu Koneckiego Dorota Duda, naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia Starostwa Powiatowego Krzysztof Stachera oraz przedstawiciele prasy i lokalnych telewizji internetowych.

Marzena Kądziela opowiadała bardzo plastycznie i barwnie o swojej fascynacji Japonią, o refleksjach z podróży, poszukiwaniu gejszy, przedstawiła wiele pięknych fotografii opisujących uroki tego kraju oraz jego mieszkańców. Jej opowieść opisywała religię, japońskie zwyczaje, zabytki i piękne parki, niecodzienną żywność oraz dziwaczną modę. Ale przede wszystkim  uroki święta kwitnącej wiśni, w trakcie którego zwiedzała japońskie wyspy. To już kolejna barwna i ciekawa opowieść tej podróżniczki mająca premierę w koneckiej Bibliotece i ciesząca się ogromnym zainteresowaniem publiczności.

DSC_5426 (Large)

DSC_5421 (Large)

DSC_5429 (Large) DSC_5433 (Large) DSC_5436 (Large) DSC_5438 (Large) DSC_5440 (Large) DSC_5444 (Large) DSC_5447 (Large) DSC_5470 (Large) DSC_5472 (Large) DSC_5474 (Large) DSC_5481 (Large) DSC_5496 (Large)