Spotkania autorskie w Bibliotece. Książka o ks. Marcelim Prawicy i Mieczysławie Włodarczyku

BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY KOŃSKIE IM. CEZAREGO CHLEBOWSKIEGO oraz FUNDACJA „MISJA I PAMIĘĆ KSIĘDZA MARCELEGO PRAWICY” zapraszają na spotkanie z Zofią Münnich, autorką książki „Ksiądz Marceli Prawica. Opowieść o dobrym człowieku”. Spotkanie z autorką  poprzedzi prezentacja multimedialna „Ksiądz Marceli Prawica”, przygotowana przez Magdalenę Weber,  BPMiG Końskie – Centrum Informacji Turystycznej. Spotkaniu towarzyszy wystawa fotografii „Misjonarz. Życie i dzieło ks. Marcelego Prawicy w obiektywie”. Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książki z autografem autorki.

Zapraszamy także na spotkanie z Jarosławem Pązikiem, autorem książki „DO KOŃCA NIEZŁOMNY. Mieczysław Włodarczyk ps. „Dziadek”. W programie przewidziano wspomnienia Grzegorza Włodarczyka o Ojcu i swoich długoletnich staraniach ukazania prawdy o jego wojennych i powojennych losach. Zapraszamy w dniu 14 czerwca 2024 r. (piątek) o godzinie 13.00 do siedziby BPMiG Końskie w Parku Miejskim.