Książka Marka Jedynaka „Niezależni kombatanci w PRL” wybrana naukową książką historyczną roku!

Książka Historyczna RokuGratulacje dla Marka Jedynaka!

Książka Marka Jedynaka Niezależni kombatanci w PRL” zdobyła nagrodę czytelników w kategorii Najlepsza Książka Naukowa Roku. W głosowaniu internetowym książka uzyskała poparcie 4,6 tys. czytelników. Serdecznie gratulujemy autorowi i cieszymy się z faktu, że mogliśmy spopularyzować tę książkę w naszej Bibliotece jako pierwsi.

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1280166,Czworo-laureatow-konkursu-Ksiazka-Historyczna-Roku

Poniżej nasz apel do czytelników o głosowanie w konkursie:

Szanowni Państwo,
Decyzją Jury VII edycji Konkursu „Książka Historyczna Roku” o nagrodę im. Oskara Haleckiego moja praca „Niezależni kombatanci w PRL” znalazła się w dziesiątce najlepszych książek naukowych poświęconych dziejom Polski i Polaków w XX wieku.
Od 1 do 31 października będą Państwo mogli oddawać swoje głosy (jeden głos dziennie) na wybrane tytuły za pośrednictwem strony http://ksiazkahistorycznaroku.pl/glosowanie.html
Książka, która uzyska największą liczbę głosów, otrzyma specjalną nagrodę na podstawie głosowania Czytelników. Nagrody zostaną rozlosowane także wśród głosujących!
Dlatego zwracam się z prośbą o oddanie głosu w kategorii książek naukowych na książkę:
Marek Jedynak, Niezależni kombatanci w PRL, Wydawnictwo BARBARA, Instytut Pamięci Narodowej.
Już dzisiaj dziękuję za poświęcony czas i Państwa głosy oddane na moją pracę. Niech to będzie nie tylko wyróżnienie dla mnie, ale przede wszystkim uhonorowanie kilkudziesięcioletniej aktywności kombatantów ze Środowiska Świętokrzyskich Zgrupowań Partyzanckich Armii Krajowej „Ponury”–„Nurt”, o których pisałem.

       Z poważaniem
dr Marek Jedynak